„Integracyjna wycieczka nad morze” – podsumowanie

W dniu 10.07.2018r. podopieczni Stowarzyszenia Feniks wraz z uczestnikami Aktywnego Klubu Seniora Stołczyn oraz Stowarzyszenia Stołczyn po Sąsiedzku wybrali się na wspólną wycieczkę do miasta Międzyzdroje w ramach realizowanego projektu ,,Integracyjna wycieczka nad morze”. Mimo pesymistycznych zapowiedzeń meteorologów pogoda nam dopisała, było ciepło i bezwietrznie. Wycieczka przebiegła zgodnie z planem i na pewno pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników, którzy nie kryli radości.

Celem projektu ,,Integracyjna wycieczka nad morze” była integracja mieszkańców dzielnicy Stołczyn wywodzących się z różnych warstw społecznych a także propagowanie wolontariatu i aktywnego stylu życia.

Projekt ,,Integracyjna wycieczka nad morze” został zrealizowany w ramach zadania publicznego finansowanego ze środków publicznych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego w ramach PROGRAMU SPOŁECZNIK, za co serdecznie dziękujemy. Operatorem zadania jest Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Koszalinie.